ANA SAYFA HAKKIMIZDA VİP TRANSFER ARAÇLARIMIZ KAMPANYALAR REZERVASYON TALEP İLETİŞİM BİLGİLERİ
Haber ve Duyurular
ÇÜNKÜ MÜŞTERİ

Müthiş Bir Önerimiz Var!

1) Kasko poliçesi kapsamına gi ...

Neden Biz?

Güveniliriz;
Eser Rent A Car’da tatsız sürprizlere yer yoktur. Göründüğümüz gibiyiz, olduğumuz gibi görünürüz. Sözümüzü her müşterimiz için ayrı ayrı takip ederiz.

Müşteri Odaklıyız;
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, uygun fiyata kaliteli hizmet sunarız.

Kalite Odaklıyız;
Müşterimizin en yüksek kalitede hizmet alabilmesi için kalite standartlarımıza önem veririz.

SİGORTA
İller Arası Mesafeler
Araç Kiralama Şartlarımız

Not

  Tüm Araçlarımız Rent a acar  Kaskoludur ve 2000 TL muhafiyetlidir.

Trafik Cezaları

 

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçlar hangi nedenle olursa olsun resmi ve yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Fiyatlar

 

Eser rent a car fiyat listesinde belirtilen fiyatlara rent a car kaskosu, zorunlu trafik sigortası araç periyodik bakımı dahildir.

Kiralama Süresi

  Kiralama süresi en az 1 gündür(24 saat). Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Ehliyet ve Yaş.

 

Kiracının kira sözleşmesi sırasında YAŞ sınırlaması olmamaktatır.Ehliyet veya uluslararası pasaport sahip olması gerekmektedir. Ayrıca araç tesliminde nüfus cüzdanı, yurtdışında ikamet edenler için ise pasaport istenecektir.

Ödeme

 

Kira bedeli araç çıkışında nakit veya kredi kartı ile alınır.  Kredi kartı olması kiralama prosedürlerinin daha kolay halledilmesinde önemli faktördür.  Nakit ödemelerde çeşitli referanslar istenilebildiği gibi yurt dıından gelenler kolaylıklarımız olmaktatır.

İlave Sürücüler

 

Aracı kiralayan şahsın dışındaki kişilerce kullanılabilmesi için bu sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesi üzerinde gösterilmesi gerekir . Aksi durumun trafik kontrollerinde belirlenmesi veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulur.

Teslim Alıp – Bırakma

 

Kiracının aracı teslim etme yeri kira sözleşmesi yapılırken karşılıklı olarak belirlenir ve kira sözleşmesine yazılır. Kiracı aracı Eser Rent a Car personeli dışında kimseye teslim edemez. Eser Rent a Car ofisi haricinde teslim alınması veya bırakılması hizmeti verilir.