ANA SAYFA HAKKIMIZDA VİP TRANSFER ARAÇLARIMIZ KAMPANYALAR REZERVASYON TALEP İLETİŞİM BİLGİLERİ
Haber ve Duyurular
ÇÜNKÜ MÜŞTERİ

Müthiş Bir Önerimiz Var!

1) Kasko poliçesi kapsamına gi ...

Neden Biz?

Güveniliriz;
Eser Rent A Car’da tatsız sürprizlere yer yoktur. Göründüğümüz gibiyiz, olduğumuz gibi görünürüz. Sözümüzü her müşterimiz için ayrı ayrı takip ederiz.

Müşteri Odaklıyız;
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, uygun fiyata kaliteli hizmet sunarız.

Kalite Odaklıyız;
Müşterimizin en yüksek kalitede hizmet alabilmesi için kalite standartlarımıza önem veririz.

SİGORTA
İller Arası Mesafeler
  HABER AYRINTI


ÇÜNKÜ MÜŞTERİ

Müthiş Bir Önerimiz Var!

1) Kasko poliçesi kapsamına girmeyen araç kasko bedelinin %1000 tl lik kısmını oluşturan hasarlar Tam Güvence Teminatı altına alınacaktır.Kiracı eksik sigorta ödemelerinden sorumlu tutulamayacaktır.

2) Lastik cam hasarı gibi muafiyet tutarı altında kalan her türlü mini veya tam hasar ödemesi kiraya veren tarafından yüklenilecektir.

3) Kiralanan araç ile kaza yapılması halinde; karşılıklı kazalar için düzenlenen kaza tespit tutanağı veya tek taraflı kazalarda polis veya jandarma tarafından düzenlenecek olan kaza tutanağını yetkili Eser Oto Kiralama şube veya merkezine eksiksiz ulaştırması halinde evrak tesliminden itibaren en geç 24 saat içinde yedek parça tahsisi yapılmak zorundadır

4) Kaza neticesinde istenilen evraklardan (kaza tespit tutanağı, trafik sigortası, ehliyet ve ruhsat fotokopisi, alkol raporu) bir veya bir kaçının eksik olması halinde Tam Güvence Teminatıkapsam dışıdır.

Süre1 Gün2-10 Gün11-20 Gün21+ Gün
Ücret / Gün25 TL25 TL25 TL20 TL

           

 

 

 

  Tüm Haberler